Новини

травень 2023

Команда StrikePlagiarism.com взяла участь у Міжнародному дні інтелектуальної власності в Софії

«26 квітня 2023 року в Університеті бібліотекознавства та інформаційних технологій у Софії, Болгарія, відбулася 11-та щорічна міжнародна конференція, присвячена Міжнародному дню інтелектуальної власності. Конференція проходила під девізом «Інтелектуальна власність та академічна етика в університетах». ”.
Як єдиний національний ліцензований постачальник програмного рішення для виявлення плагіату, StrikePlagiarism Bulgaria була серед центральних гостей заходу.
Наша колега, Доніка Гавова, була запрошена представити дослідницьку роботу на тему «Технології як інструмент захисту інтелектуальної власності в академічному середовищі», яка торкалася актуальних тем, таких як методи виявлення та запобігання плагіату, академічна доброчесність, університетські процедури та загальні правові рамки, що регулюють процес перевірки авторства, який планується запровадити в навчальних закладах».

травень 2023

Воркшоп у Львові

Працівники варшавського офісу StrikePlagiarism.com провели семінар для керівництва українських вищих навчальних закладів у Львові. Метою семінару було ознайомлення з українськими університетами, які запроваджують дедалі більше інструментів для підвищення якості освіти та академічної доброчесності у своєму навчальному процесі в рамках подальшої інтеграції до стандартів ЄС. У заході взяли участь 31 науково-педагогічний працівник. Наша команда представила нові можливості інтеграції з LMS, такими як Moodle, OJS. Відбувся обмін думками щодо інструментів, необхідних для запобігання використанню ChatGPT у шахрайських цілях. Ми презентували наше технічне рішення.

червень 2023

Можливості інтеграції, які пропонує Revisely (Голландія)

StrikePlagiarism.com і Revisely зміцнюють співпрацю! Об’єднані ресурси допомагають викладачам і студентам отримати більш точний звіт про можливі помилки, допущені студентами під час виконання завдань. Revisely нещодавно запустив інструмент запобігання ChatGPT, якого очікували педагоги. Цей інструмент допоможе користувачам StrikePlagiarism.com бути більш захищеними від плагіату ШІ.

липень 2023

Plagiat.pl бере участь у XII MoodleMoot Poland!

Ми раді повідомити, що ми стали спонсором 12-го MoodleMoot, який відбудеться 12-13 червня 2023 року. Під час нашої лекції ми розглянемо, як розвиток технологій вплинув на те, як сучасне молоде покоління навчається та як уникнути необхідності вчитися. Ми поговоримо про різницю між поколіннями та про сприйняття молоддю інтелектуальної власності та академічної доброчесності.

серпень 2023

StrikePlagiarism.com взяв участь у MoodleMoot у Манілі, Філіппіни, як золотий спонсор

Ми були раді приєднатися до Moodlemoot Philippines 2023, головної конференції для ентузіастів Moodle як золотий спонсор.

MoodleMoot — це конференція, присвячена користувачам, розробникам і адміністраторам дуже популярної системи управління навчанням з відкритим кодом під назвою Moodle. На Moodlemoot ми брали участь у семінарах, презентаціях і форумах, які охоплювали всі аспекти інтеграції та ефективного використання Moodle у навчальному середовищі. Ми презентували наш модуль штучного інтелекту пошуку контенту та нові технології виявлення академічного плагіату.
Щоб дізнатися більше, перейдіть за цим посиланням.

вересень 2023

Впровадження виявлення ШІ в API

Ми додали опцію пошуку виявленні AI-контенту через API, яка дозволяє перевіряти AI-контент у сторонніх системах, включаючи Moodle, Brightspace, Canvas, OJS тощо.

Також ми додали до інструкції з API сервіс перевірки документів на перекладений плагіат, який дозволяє перевіряти тексти на перекладений плагіат понад 30 мовами.

жовтень 2023

StrikePlagiarism.com – переможець тендеру в Іспанії

StrikePlagiarism.com був обраний Університетом Валенсії як найкраща система боротьби з плагіатом, що підкреслює високі стандарти та якість обслуговування.

Відтепер викладачі та студенти Університету Валенсії зможуть використовувати систему антиплагіату для перевірки всіх типів документів на плагіат. Ми дуже раді цій можливості. Система буде використовуватися протягом наступних трьох років.

    листопад 2023

StrikePlagiarism.com – переможець тендеру в Естонії

Наша компанія виграла міжнародний тендер на забезпечення системи боротьби з плагіатом для всіх естонських університетів. Тендер був оголошений Міністерством освіти та науки Естонії.

Університети Естонії зможуть використовувати сервіс StrikePlagiarism.com для перевірки всіх видів робіт на плагіат, а також на наявність контенту, створеного ШІ.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені