Новини

Квітень 2023

StrikePlagiarism.com запустив інструмент для пошуку текстів, створених штучним інтелектом

Ми часто чуємо про порушення академічної чесності, пов'язані з Chat GPT, про те, як студенти часто зловживають, використовуючи Chat GPT та інші інструменти штучного інтелекту для написання рефератів, курсових та інших видів навчальних робіт. Наша компанія вирішила запропонувати рішення, яке допоможе створити певну інфраструктуру, що перешкоджає навмисному порушенню принципів академічної сумлінності. StrikePlagiarism.com запускає модуль пошуку тексту, створений на основі ШІ (машинного навчання). Наш модуль дає змогу відображати фрагменти, які можуть вказувати на авторство або співавторство тексту, за допомогою штучного інтелекту. Модуль може бути використаний для всіх типів документів.

Квітень  2023

StrikePlagiarism.com розпочинає роботу в Данії

Компанія "StrikePlagiarism" розширює свою діяльність у Данії, будучи відібраною SDK як постачальник послуг. Технологіями StrikePlagiarism.com цікавляться все більше університетів. StrikePlagiarism.com інтегрований у найбільшу та провідну данську LMS.

Березень 2023

StrikePlagiarism.com запускає ще декілька інтеграцій

StrikePlagiarism.com запускає інтеграцію з Blackboard, Schoology, LMS KEYPS (Туреччина), Microsoft. Інтеграція з Blackboard і Schoology заснована на LTI 1.3. Ці інтеграції відкривають нові можливості та спрощують взаємодію між системою антиплагіату та LMS-системами. Користувачі, створені в цих LMS-системах, можуть надсилати документи на антиплагіатну перевірку під своїми обліковими записами.

Березень 2023

StrikePlagiarism.com стає популярним у країнах Латинської Америки

Наша місцева команда в Колумбії організовує тренінги для викладачів, щоб навчити їх користуватися системою Антиплагіат StrikePlagiarism.com і оцінювати роботи на плагіат. Широке використання системи Feedback, що дає змогу викладачеві залишати коментарі та сприяти розвитку в студента аналітичних навичок. Викладачі часто ставлять запитання про те, як оцінювати дипломні роботи, які порогові значення необхідно використовувати, як виявити самоплагіат тощо. Усі ці питання вкрай важливі для створення справедливих, ефективних і довірчих відносин у навчальному процесі. Ми проводимо як навчання під керівництвом викладача з практичними заняттями, так і вебінари.

Березень 2023

Конференція з проблем плагіату, організована Міністерством освіти і науки Болгарії та командою StrikePlagiarism.com

Практично всі навчальні заклади взяли участь у конференції, поділившись своїми досвідом у сфері запобігання академічному плагіату. Найважливіші теми, які розглядались на конференції, безумовно, стали дисциплінарні процедури та ChatGPT, а також його негативні наслідки.

Заступник міністра МОН Болгарії пані Чавдарова наголосила на важливості впровадження процедур та етичного кодексу в університетах, оскільки, схоже, деякі вузи досі не мають достатнього досвіду та не знають, яких дисциплінарних заходів слід вживати в разі виявлення плагіату в дипломній роботі чи дисертаціях. Є загальне розуміння використання системи як інструменту контролю.

Важливою темою став ChatGPT, який є terra incognita для академічного світу, важко адекватно реагувати на інструмент, який постійно розвивається та розширює свої можливості. ChatGPT - це такий самий інструмент, як пошук Google, бази даних з відкритим вихідним кодом - його можна використовувати як з допоміжний інструмент, так і зловживати його використанням. Скоро ChatGPT стане не тільки інструментом розширеного пошуку, а інструментом для досліджень. Університети Болгарії повинні розробити рекомендації щодо правильного використання ChatGPT, як це роблять багато університетів світу, наприклад, Козьмінський університет. Не будемо забувати, що текст, написаний ChatGPT, на думку керівництва компанії, не має авторських прав, тому приписувати текст ChatGPT не можна.

Доброю новиною є те, що, за словами заступника міністра вищої освіти Албени Чавдарової, наразі Комітет з академічної етики Міністерства освіти і науки розглядає близько 20 випадків плагіату!

Чудовим прикладом сталих процедур, впроваджених в університеті для запобігання академічному плагіату як серед викладачів, так і серед студентів, поділилися Любка Алексієва (Софійський університет), Ірена Васильєва (Новий болгарський університет) та Ваня Грашкіна з Національного центру інформації та документації (репозиторій PhD).

Особлива подяка за організацію конференції висловлюється міністрові освіти і науки Болгарії Саші Пенову, заступникам міністра пані Чандаровій і пані Бойчевій, а також ректорові Софійського гірничо-геологічного університету професору Любену Тотеву, послу Польщі в Болгарії пану Шиманському.

Лютий 2023

20 років Plagiat.pl і StrikePlagiarism.com!

Нашій компанії виповнилося 20 років! Перші 10 років існування нашої компанії були дуже складним періодом, коли поняття "плагіат" не сприймалося у світі всерйоз. Нашій команді знадобилося багато років, зусиль і наполегливої праці, щоб змінити ставлення до академічного плагіату, допомогти університетам впровадити нові процедури і процеси для запобігання плагіату в студентських роботах. Через 20 років наполегливої роботи ми бачимо, що наші зусилля були не марними. За цей час виросло кілька поколінь молодих людей з нульовою терпимістю до плагіату. Ми дуже вдячні всім, хто вірить в ідею боротьби з плагіатом і в концепцію академічної чесності!

Січень 2023

Підвищення кваліфікації викладачів з питань плагіату та його запобігання

Ми зустрічаємо новий рік натхненними та енергійними, адже наша команда знову в дорозі та готова продовжувати проводити тренінги для викладачів по всьому світу. Цього року ми плануємо додати ще більше функцій до нашої системи, взяти участь у важливих заходах та обговорити теми, пов'язані з плагіатом в академічному середовищі.

Грудень 2022

StrikePlagiarism.com відкриває представництва в 6 нових країнах Латинської Америки та на Філіппінах

Університети Латинської Америки та Філіппін розширюють співпрацю з компанією StrikePlagiarism.com, розташованою в ЄС. У 2022-2023 роках доступ до StrikePlagiarism.com отримають понад 2 млн. студентів у цьому регіоні. Ми раді зміцненню академічних відносин і поширенню передового досвіду між Європою та Латинською Америкою, а також Філіппінами.

Листопад 2022

Plagiat.pl відкриває офіс в Болгарії

Компанія Plagiat.pl відкрила свій офіс у Болгарії. З цього моменту StrikePlagiarism.com став ще ближчим до болгарських клієнтів, надаючи технічну підтримку з Софії болгарською мовою. Однією з основних цілей компанії є адаптація системи до потреб і академічного середовища того ринку, на якому ми працюємо. 

Жовтень 2022

Національна ліцензія в Болгарії

Систему StrikePlagiarism.com було обрано за результатами міжнародного тендеру, проведеного наприкінці 2021 року Міністерством освіти і науки Болгарії, як найкращу систему антиплагіату. Контракт підписано на три роки, він надає всім вузам Болгарії безоплатний доступ до перевірки студентських і наукових робіт на плагіат у необмеженій кількості, а також підтримку інтеграції з LMS. Наша компанія також відповідає за впровадження стійких процедур антиплагіату та проведення тренінгів для викладачів з методології оцінювання.

Вересень 2022

Нові інтеграції LMS

З цього моменту наша система також інтегрована з LMS Canvas, Blackboard, Schoology і Brightspace через LTI 1.3. StrikePlagiarism.com доступний у режимі "Завдання" в Canvas і Brightspace. Навчальні заклади можуть отримати доступ до обох систем за допомогою нашої форми LTI за посиланням www.lti.strikeplagiarism.com.

Серпень 2022

Пошук перекладеного плагіату

StrikePlagiarism.com запустив новий функціонал - пошук перекладеного плагіату, який дає змогу перекладати тексти будь-якого розміру понад 100 мовами та знаходити подібності в перекладі як в інтернеті, так і всередині нашої бази даних.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені