Про нас

Наші досягнення в цифрах

22

рік нашій діяльності

Наша компанія була заснована в 2002 році, в Польщі

> 1500

університетів, коледжів, шкіл і видавництв

Нашими послугами користуються понад 1500 організацій по всьому світу багатьма мовами.

> 30

країн

Наші послуги успішно використовуються більш ніж у 30 країнах світу.

18

офісів і представництв

Наша компанія представлена на різних ринках і континентах. Наші послуги пропонують 7 локальних офісів і 11 реселерів, які реалізують сервіс у ЄС, США, Канаді, Австралії, країнах Латинської Америки, Африці, на Близькому Сході, в Індії, Індонезії, Філіппінах, В'єтнамі, Сінгапурі, Таїланді та інших країнах.

Історія і Досягнення

Plagiat.pl є власником системи StrikePlagiarism.com і був заснований у 2002 році. Завдяки широкому доступу в Інтернет метод «копіювати-вставити», а також різні фірми, що пишуть дисертації у вигляді "ghost-writer" або contract cheating (млини дисертацій) стали глобальним явищем та серйозною загрозою для якості сучасної освіти та науки.
Наша команда з 2002 року активно займається зміною ставлення до академічного плагіату та розробкою технологічних, правових та процедурних рішень. Plagiat.pl працює в 46 країнах (Польща, Німеччина, Іспанія, Португалія, Румунія і т.д.) і охоплює понад 1500 вузів, у тому числі Університет Гумбольдта у Берліні, Софійський університет, Варшавський університет, Ягеллонський університет тощо.


У Польщі системою StrikePlagiarism.com користуються понад 200 вишів та понад 200 видавництв країни. Наші технології здобули довіру МВОН Польщі, МОН України та МОН Румунії, які дозволили нам інтегруватися з національним репозитарієм докторських дисертацій (DOCT), українським репозитарієм докторських дисертацій УкрІНТЕІ, а також польським національним репозитарієм студентських робіт (ORPPD).

В 2022 році наша компанія стала національним провайдером антиплагіатного програмного забезпечення в Болгарії, здобувши перемогу в міжнародному тендері, організованому МОН. Договір, який наша компанія підписала з Міністерством Освіти і Науки  Болгарії, надає всім університетам і освітнім закладам безкоштовний доступ до нашої антиплагіатної системи на декілька років.

У 2018 році Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю, який відкриває нові можливості та полегшує доступ місцевих університетів до наших послуг.

У 2020 році Plagiat.pl підписав Меморандум про співпрацю з НАЗЯВО (Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України).

З 2015 року в Україні було проведено велику кількість круглих столів, семінарів та тренінгів викладачам та студентам. На даний момент понад 196 вузів, коледжів та видавництв в Україні використовують систему StrikePlagiarism.com.

У 2021 році Plagiat.pl підписав Меморандум про співпрацю з Конференцією ректорів Болгарії, який відкриває широкі можливості спільної роботи для просування в Болгарії академічної чесності.

У Казахстані наша компанія співпрацює із 120 університетами країни, а також НАН РК. Нашу місію підтримує Міністерство освіти та науки Казахстану. У 2015 році компанія спільно з місцевими вишами провела понад 10 круглих столів на тему плагіату. У 2019 р. компанію прийняли до Ліги Академічної Чесності.

Наша компанія також активно співпрацює з вузами Киргизстану та Узбекистану, де системою StrikePlagiarism.com користуються у сумі 60 освітніх закладів. У 2017 р. МОН Киргизстану рекомендувало систему StrikePlagiarism.com для використання наукових та студентських робіт усім університетам країни.

У Грузії в 2018 р. МОН рекомендував систему StrikePlagiarism.com вишам країни. Наразі ми співпрацюємо з 17 університетами Грузії. ВНЗ Грузії активно використовують систему для запобігання плагіату в дисертаціях та студентських роботах.

В Азербайджані наша компанія співпрацює з 67 освітніми закладами, в тому числі з університетами країни, інститутами Академії наук, а також із кількома видавництвами. Нашу місію підтримує Міністерство Освіти та Агентство з Авторських прав.

У 2018 р. Plagiat.pl підписав договір з ВАКом Азербайджану на кілька років, що дозволяє ВАКу перевіряти всі дисертації та наукові статті у базі даних StrikePlagiarism.com.


Plagiat.pl значно розширив свою діяльність як у Європі, так і в країнах Північної Америки, Африки та Азії. Команді StrikePlagiarism.com вдалося створити продукт, який, у свою чергу, можна легко модифікувати та адаптувати до будь-якого академічного чи ділового середовища.

Команда Plagiat.pl створила не тільки систему антиплагіату, а й систему, що поєднує процес перевірки на плагіат та екзамінаційну оцінку робіт. У 2010 році ми отримали грант Євросоюзу, який дозволив нам створити ASAP (Advanced system of academy), на який чекали десятки університетів. Ця система дозволила університетам значно автоматизувати документообіг, пов'язаний з екзаменаційним процесом, відмовитися від різних паперових форм, протоколів та перевести процес екзаменаційної оцінки (включаючи відгуки) до електронного формату. Викладачам, у свою чергу, було надано можливість ознайомлюватися не лише з електронною версією роботи, а й з іншими частинами роботи, наприклад, відеофайлами, малюнками, кресленнями, студентами, які завантажувалися, що було неможливо здійснити в системі антиплагіату.

Компанія підписала угоди з провідними європейськими базами даних та агрегаторами, які дозволяють клієнтам StrikePlagiarism.com перевіряти на плагіат у міжнародних наукових журналах. Проте нашою головною метою було створення національного контенту у кожній країні, де ми працюємо. Ми створили велику мережу баз даних як у Європі, так і в Азії, що значно підвищило інтерес до нашої системи серед клієнтів, які не розмовляють англійською. У системі StrikePlagiarism.com є розширений алгоритм розпізнавання понад 200 мов!

Наша система антиплагіату, порівняно з провідними світовими системами, показала найкращі результати у пошуку плагіату такими мовами, як англійська, німецька, іспанська, португальська, українська, казахська, азербайджанська, грузинська, узбецька, киргизька, таджицька, арабська чеська, словацька, турецька.

60%

Університетів
      

20%

Шкіл

10%

Видавництв

80%

Коледжів

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені