Бази даних

Виділення вмісту в джерелі

Інтернет-пошук займає всього кілька секунд, наш алгоритм здатний перевірити сотні мільйонів веб-сайтів і знайти подібності, навіть якщо текст було перекладено з іншої мови або його зміст було значно змінено.

Безліч джерел

StrikePlagiarism.com використовує багатофункціональний алгортим для пошуку подібностей в декількох джерелах. Компанію розроблений механізм пошуку подібностей в Інтернеті (відкриті джерела), в клієнтській базі даних, між базами даних клієнтів-партнерів та у наковій базі даних - RefBooks.

База даних УкрІНТЕІ

StrikePlagiarism.com уклав договір з Українським Інститутом Науково-технічної Експертизи та Інформації (УкрІНТЕІ) і отримав доступ до 250 тисяч наукових праць (дисертацій та авторефератів).
УкрІНТЕІ надає доступ за спрощеною схемою, що дозволяє перевірити необмежену кількість робіт в своїй базі ( в межах придбаного вами пакету перевірок у Plagiat.pl).

Безпечне зберігання бази даних

При цьому ми пропонуємо нашим партнерам скористатися можливістю перевірки як усередині власної бази даних (якщо вона була імпортована на акаунт системи), так і між базами партнерів без можливості доступу до змісту тексту та відображення персональних даних. Усі документи, що завантажуються в базу даних, зберігаються нами відповідно до GDPR. Бази клієнтів, доступні для порівняльного аналізу, включають студентські роботи, реферати, публікації, курсові та інші види документів.

Велика наукова база даних

Перевірка наукових робіт на плагіат вимагає аналізу в наукових базах, тому ми створили спеціальний науковий репозиторій RefBooks. Репозиторій постійно поповнюється новими документами і на даний момент налічує понад 200 мільйонів текстів. До цього репозиторію включено наукові дисертації, монографії, публікації, підручники більш ніж 100 мовами провідних наукових журналів, які публікують свої статті в Scopus і Web of Science, що робить нашу систему унікальною з погляду наукового змісту та ефективності пошуку подібностей.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені