Компанії, що займаються шахрайством або фабрики дисертацій

В академічному середовищі все частіше стали чути про компанії, які пишуть наукові та студентські роботи на замовлення. Це так звані компанії, яка займаються написанням текстів за гроші, або фабрики есе. На жаль, вони розповсюджені по всьому світі і відкрито пропонують на своїх сайтах послуги по написанню наукових і студентських робіт за гроші. Частіше всього, вони маскують свої послуги під інші, наприклад "допомогти" в написанні роботі за гроші. Нерідко трапляються випадки, коли ці компанії називають свою систему антиплагіатом і навіть безкоштовною антиплагіатною системою, а насправді   вони збирають завантажені тексти в банк даних, щоб продати їх при  створенні нової роботи. 

Для просування свого бізнесу Мельниці Дисертацій (Essay Mills)  іноді залучають відомих особистостей. Їх рекламу можна побачити в Інтернеті, соціальних мережах чи навіть на освітніх сайтах. Всі вони створюють пряму загрозу для освіти та науки. До прикладу, якщо ви замовляєте роботу в Essay Mill, ви фактично порушуюєте  кодекс академічної етики, правила і процедури свого вузу, а також законодавство держави, що не допускає шахрайства. Не потрібно забувати,що ви можете купити лише право на використання документу, оскільки право на авторство неможливо змінити. У світі є безліч прикладів, коли через декілька років обман автора викривався. Ви ніколи не знаєте, яку посаду можете зайняти в майбутньому, а підробка вашої роботи завжди буде частиною кар'єри!  
Пам'ятайте, що ці компанії не пишуть нових текстів, вони завжди їх компілюють! Факт компіляції легко виявляється системами антиплагіату.

Якщо ви помітили, що ці компанії продають ваші оригінальні роботи, просимо вас зв'язатись з ними з проханням видалити їх з бази даних. Якщо вони відмовляються, ви маєте право звернутись в правоохоронні органи за захистом вашої інтелектуальної власності. Як правило, Essay Mills в такому випадку негайно реагують. 

Види плагіату

Прямий плагіат

Почнемо з найбільш відомого виду плагіату - прямого плагіату. Це коли використовується речення або цитати без посилання на автора і джерело. Коли ідея навмисно копіюються слово в слово і не цитується, вона вважається вкраденою або прямим плагіатом.

Мозаїчний плагіат

Мозаїчний плагіат - доволі розповсюджений спосіб присвоєння чужої роботи. На відміну від прямого плагіату, тут авторські фрагменти з оригінального тексту замінюються синонімами, щоб текст передавав ту саму ідею без посилання на автора. 

Повний плагіат

Якщо прямий та мозаїчний плагіат застосовуються в тих випадках, коли автор використовує виділені цитати, то дослівний плагіат - це коли автор повністю копіює роботу, написану іншим автором, і видає її за свою. Практика оплати послуг по написанню робіт існує давно, але в останні роки вона перетворилась в популярний вид бізнесу. Так звані "помічники" в соціальних мережах та програмах онлайн пропонують написати текст за винагороду, що є шахрайством та в більшості країн ЄС кримінально караним діянням. 

Перефразований плагіат

Цей вид плагіату схожий з мозаїчним. Якщо в мозаїчному плагіаті слова замінюються синонімами, то в такому випадку вкрадений текст перефразований таким чином, що використовуються ті ж слова, але їх позиції змінені. Таким чином, оригінальний текст переформульовується, але без посилання на першоджерело. 

!

Звичайно серед цих видів плагіату існують і інші способи маніпулювання текстом і ухилення від плагіату. Тому ми, співробітники компанії StrikePlagiarism/Plagiat.pl, готові допомогти. За допомогою нашої системи ви можете проаналізувати текст і переглянути звіт подібності з усіма можливими маніпуляціями з текстом, які були застосовані до тієї чи іншої роботи. Наша система має доступ до більше ніж до 30 млн. академічних текстів в Інтернеті і швидко переглядає їх на предмет наявності вкрадених текстів. Крім цього, наша система може виявити будь-які маніпуляції з текстом, в тому числі заміна букв з різних алфавітів, використання пробілів та інші. Приєднуючись до нас і підтримуючи нашу місію, ми виявлятимемо плагіат, пропагуватимемо та заохочуватимемо використання правильного стилю академічного письма для студентів, науковців та авторів.

Декілька простих кроків, щоб уникнути плагіату

Існують прості способи, щоб уникнути плагіату, які повинен пам'ятати кожний автор. Нижче наведений короткий перелік, що потрібно робити, щоб ваша робота була оригінальною!

  • Читайте і конспектуйте - використовуйте як можна більше літератури за завданням викладача,
  • Не спішіть - вам потрібний час, щоб записати свої думки, робіть це правильно у відповідності до правил цитувань!
  • Використовуйте власні слова - в кінцевому результаті, щоб написати академічний текст, необхідно виразити свої думки, аргументи і докази,
  • Правильно оформляйте фрагмент тексту - вказуйте автора, добавляйте посилання і занотуйте його в бібліографії, 
  • Не забувайте добавити посилання на автора до всіх фрагментів використаних в роботі,  всі уривки повинні мати посилання на автора, а не тільки один із фрагментів,
  • Уникайте сліпого переказу - добре вдумайтесь в сенс тексту, який ви хочете викласти, і напишіть його своїми словами, завжди вказуйте авторство, якщо це творчий і авторський текст, 
  • Завжди вказуйте джерела, які ви використали для написання роботи,
  •  Використовуйте антиплагіатні програми - вони завжди можуть допомогти і показати, де і що саме було скопійовано без посилання на автора.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені