Модуль пошуку контенту штучного інтелекту

Ми помітили, що в університетах збільшились випадки використання різних механізмів і інструментів створення контенту, в тому числі ChatGPT, Bard.

Інструменти ШІ стали частиною навчального процесу, хоча й з'явились зовсім недавно. Студенти та викладачі почали активно їх використовувати, через те, що вони дуже ефективні, швидкі і мають доступ до значних об'ємів інформації. Але, при написанні, як наукової роботи, так і студентської повинна існувати певна розумна межа використання ШІ, тобто межа зловживання. 

Наша компанія вирішила створити функціонал, який би відповідав не тільки потребам індивідуальної перевірки, а й при корпоративній перевірці документів на наявність контенту ШІ. Освітня установа, що має ефективні інструменти протидій зловживань, які можуть виникнути при використанні ChatGPT, Bard і інших інструментів ШІ, зможе застерегти студентів від порушення принципів академічної доброчесності і захистити стандарти якості освіти, забезпечити успішне проходження акредитації та підвищити свій рейтинг. 

Звіт наявності контенту ШІ знаходиться всередині Інтерактивного звіту подібності, що зручно для аналізу. Також зручно оцінювати роботу на плагіат відразу за двома критеріями і залишати коментарі, зв'язані як з ШІ, так і з плагіатом.

Натиснувши на Подробиці в секції Виявлення контенту зі штучним інтелектом, ви можете відкрити другий звіт.

Що означають кольори у звіті подібності ШІ?

Наш звіт відображає як коефіцієнт ймовірності ШІ (КЙШІ), так і вірогідність ШІ для кожного фрагменту тексту, зафарбовуючи фрагменти в різні кольори. Кожний колір відображає долю ймовірності чи написаний текст з використанням засобів ШІ, чи людиною. Звіт формує список фрагментів і коефіцієнт ймовірності для кожного фрагменту.

Якщо текст зеленого кольору, ймовірність того, що він написаний машиною мінімальна, якщо червоного - максимальна.
Ці кольори неможливо змінити вручну, прийняти чи відхилити. Ймовірність того, що текст написаний машиною перевіряється модулями та алгоритмами, які є найкращі в даний момент.

Що означає Коефіцієнт Ймовірності ШІ? 

Коефіцієнт виявлення контенту ШІ - це прогноз ймовірності того, чи був текст згенерований ШІ чи написаний людиною. Коефіцієнт не є показником співвідношення кількості тексту, згенерованого ШІ і оригінального контенту в документі. Він не говорить про те, який об'єм текст був написаний машиною, а який - людиною.


Якщо у автора роботи низький рівень запозичень, але при цьому високий показник коефіцієнту ШІ, швидше за все, це хибна реакція системи, тому потрібно провести ретельну перевірку. ‍

Як працює виявлення ШІ?

Модуль використовує навчання з використанням декількох моделей, в тому числі модифіковану модель BERT, щоб передбачити, чи є контент штучним або оригінальним.  
Штучному інтелекту Originality.ai були надані мільйони текстів, написані штучним інтелектом і людиною, після чого його навчили розрізняти їх. Після кожного сеансу навчання використовується великий набір тестових даних для оцінки того, чи є нова модель покращена чи ні.  

Важливо пам'ятати:

  • Модуль точний на 94%+ при знаходжені тексту згенерованогго GPT-3, GPT-3.5 и ChatGPT. Але він не ідеальний, тому помилки можливі.
  • Набагато ефективніше і безпечніше  проаналізувати серії документів автора, ніж приймати рішення по одному документу. 
  • Довжина документу має значення - чим довший документ, тим точніший результат. 
  • Рекомендоване значення Коефіцієнту Ймовірності ШІ - більше 60%. Якщо цей коефіцієнт вищий 80%, а КП нижчий 20%, рекомендуємо уважно проаналізувати роботу. 

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені