Наші інтеграції - різноманітність і зручність

Різні інтеграційні моделі

Інтеграція нашої системи антиплагіату з системами, що використовуються клієнтом, можлива різними способами. Найпопулярнішими є API, LTI 1.3, Plugin, LDap (Active Directory), SSO (Single Sign-on). Інтеграція двох систем дає змогу спростити процес використання системи антиплагіату, наприклад, можна завантажувати документи для перевірки всередині LMS. Таким чином немає необхідності створювати облікові записи в нашій системі. 

Безпека

Дані, які університет передає нам через LMS, шифруються та анонімізуються нашою системою відповідно до GDPR. Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту персональних даних. Для нас, як європейської компанії, захист персональних даних є одним із головних пріоритетів. За більш ніж 20 років роботи на європейському ринку ми стали найкращими серед систем антиплагіату з точки зору захисту персональних даних.

Можливості

Ми готові реалізувати будь-які інші зручні для вузу форми інтеграції! Наприклад, останнім часом стала популярною інтеграція з прокторськими системами, які дають змогу перевіряти й порівнювати результати тестових іспитів, порівнювати результати один з одним у межах одного іспиту, що дуже важливо, коли відповіді можуть виявитися однаковими, тобто списаними. Також популярною стала інтеграція з системами деканатів вишів, що дає змогу збирати інформацію про результати перевірки на плагіат у базі даних вишу.

Інтеграції, які створені на основі технології
LTI 1.3:

Інтеграції, які будуються на технології
Plugin і API:

Детальніше про API і інші види інтеграції

Пропонуємо використовувати наш REST API за допомогою вашої LMS, створивши можливість перевіряти на плагіат всередині вашої LMS!

Для отримання ключа API:

1

Зв'яжіться з нами для отримання облікового запису

2

Запитайте ключ API

3

Протестуйте інтеграцію

Інтеграція нашої системи із зовнішніми системами можлива за допомогою API. На даний момент наша система інтегрована з великою кількістю LMS і деканатівських систем документообігу.

Така інтеграція значно спрощує як обмін даними, включно з метаданими, так і документами. Інтеграція дає змогу використовувати облікові записи, які були створені в LMS, без необхідності відкриття облікових записів у нашій системі.

Якщо ви хочете використовувати наш API та інтегрувати нашу систему зі своєю LMS, вам спочатку знадобиться корпоративний обліковий запис у нашій системі.

Щоб створити корпоративний акаунт, вам необхідно зв'язатися з нами через контактну форму. На нашому сайті ви можете самостійно зареєструвати індивідуальний акаунт, але в ньому не буде корпоративного функціоналу і можливості роботи через API, тому реєстрація корпоративного акаунта обов'язкова.

Після того, як ми створимо для вас корпоративний акаунт, ми створимо ключ API для вашого користувача.

Натисність тут і отримайте інструкцію API з широким набором функцій зв'язку між нашою системою і LMS.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені