ЧАПИ

Результати, представлені у Звіті Подібності, бувають доступними протягом 24 годин після завантаження документа на перевірку. Для того, щоб прискорити процес перевірки та перемістити документ на перше місце у черзі, вам необхідно придбати опцію Пріоритетна перевірка, у цьому випадку перевірка завершиться протягом кількох хвилин.

Токен – це валюта системи. Для перевірки документів на індивідуальних рахунках необхідно купити токени. Остаточна кількість потрібних токенів розраховується системою після того, як ви завантажите свою роботу для перевірки. Ви повинні пам'ятати, що 1 токен дозволяє перевірити 18000 символів, що становить близько 10 сторінок. Так, наприклад, якщо ви завантажуєте документ, що містить 54 000 символів або близько 30 сторінок, для перевірки документа потрібно 3 токена. Система запропонує додаткові платні опції, вибір яких збільшить вартість перевірки. Система покаже вам, наскільки зміниться ціна кожного варіанта. Токени дійсні 6 місяців з моменту покупки.

Щоб видалити свій обліковий запис, зареєстрований на веб-сайті StrikePlagiarism.com, скористайтеся опцією «Видалити», доступною на обліковому записі користувача на вкладці «Редагувати дані користувача».

Прохання видалити обліковий запис також можна надіслати в електронній формі. Для цього надішліть повідомлення про намір видалити обліковий запис разом із документами на адресу електронної пошти: ukraine (at) strikeplagiarism.com. Повідомлення має бути надіслано за допомогою форми у вкладці «Допомога» на обліковому записі користувача.

Для забезпечення безперебійної роботи системи StrikePlagiarism.com дотримуйтесь наступних правил:
Використовуйте браузер Firefox (2.x або новіший) або Google Chrome (4.x або новіший)
У браузері має бути включений механізм Cookies
У браузері має бути включений JavaScript
У браузері має бути включений CSS
Якщо ці умови виконані, система має працювати без збоїв. Якщо у вас виникнуть проблеми, будь ласка, зв'яжіться з нами. Вхід у Систему можливий лише після введення правильного логіну та пароля. Використовуючи опцію копіювання/вставки, ви можете переконатись, що дані введені правильно.

Додатково, ви можете увійти в систему за допомогою облікового запису Facebook.

Пароль надсилається автоматично на адресу електронної пошти, вказану під час реєстрації. Ваш постачальник послуг може вважати автоматичну пошту спамом, тому просимо перевіряти спам. Іншою можливою причиною цієї проблеми є помилка у формі надсилання при створенні нового облікового запису. Дійте відповідно до інструкцій при забутому паролі. Якщо це не працює, ми рекомендуємо створити новий обліковий запис, щоб переконатися, що адресу електронної пошти було введено правильно.

Ні. Індивідуальний обліковий запис (у якому користувач оплачує перевірку за допомогою токенів) не зареєстрований у базі даних університету, а документи, перевірені з використанням цього типу облікового запису, не додаються до жодної бази даних. Третя особа не має доступу до документів індивідуальних користувачів. Користувач може видалити свої документи або обліковий запис не звертаючись до нас, після видалення його відновлення неможливо.

© Copyright 2002-2024 StrikePlagiarism.com - Всі права захищені